Nieuwe layout, nieuwe functies

Geplaatst door Ruud Kok in Overig — Friday 6 October 2006 23:28

Zoals het je misschien al is opgevallen is de layout op de schop gegaan. Gewoon zodat er iets meer ruimte is gekomen om nog wat extra functionaliteiten toe te voegen. De nieuwe functionaliteiten zijn de poll die je nu aan de linkerkant kunt vinden en het overzicht van reacties aan de rechterkant. Dit alles om de interactie nog meer te stimuleren.

Mocht je nog meer wensen hebben, laat het vooral weten!

5 reacties op “Nieuwe layout, nieuwe functies”

  1. Gerben zegt:

    Meer wensen!?

    Meer postings misschien. ;-)

  2. Ruud Kok zegt:

    hehe, zou idd wel fijn zijn soms :P
    op dit moment alleen beetje druk met de master..

  3. Dennie zegt:

    Het zou misschien wat minder verwarrender zijn als de adds een ander kleur lettertype zouden hebben (titel) dan de werkelijke inhoud. Maar misschien is dit juist weer wel de bedoeling om meer inkomsten uit de adds te halen

  4. Rob zegt:

    Ik vind de adds niet storend of verwarrend, ze passen alleen niet helemaal in het frame aan de linkerkant.

  5. Ruud Kok zegt:

    ze passen niet altijd in het frame dat Google aanlevert idd, was mij ook al opgevallen. heeft te maken met de lengte van de advertentiewoorden, zouden ze eigenlijk moeten beperken in de skyscrapers aangezien woorden nu worden afgekapt.

Laat een reactie achter

Laatste 10 berichten


[23-07]13:10Dropbox: Altijd en overal bij je bestanden (0)
[12-07]19:48Tijdschrift voor affiliate marketeers (1)
[10-06]14:02Google klaar voor het WK (1)
[06-06]17:16Meerdere domeinen op één WordPress 2.9.2 install met WPMU (1)
[02-05]22:29Grolsch Trots (1)
[06-04]21:43Blog verhuisd en vakantie video (0)
[11-03]15:53Domeinveiling kans op generieke domeinnamen? (0)
[19-06]18:07RSS feedcount op je iPhone? (0)
[25-05]16:44BestelTickets.com brengt transparantie in tweedehands ticketmarkt (0)
[21-04]18:17Affiliate events voor de deur (0)