IAB steunt mobiele marketing & advertising
Geplaatst door Ruud Kok in Advertising, Marketing, Mobiel — Saturday 29 July 2006 8:46Mobiel internet wordt steeds populairder, zeker nu de prijzen ervan vergelijkbaar worden met die van internet thuis. Omdat het IAB verwacht dat ook adverteren op dit platform op zijn beurt normaal zal worden, is men een nieuwe werkgroep gestart: werkgroep mobiele marketing & advertising.
De werkgroep heeft als doel de professionalisering en stimulering van het mobiel adverteren. Daarnaast is het voor zowel exploitanten als adverteerders belangrijk mobiele marketingstandaarden, richtlijnen en kennis te ontwikkelen en te verspreiden.
De populariteit van mobiel internet maakt dezelfde ontwikkeling door als het reguliere internet eind jaren ‘90. Ook in Groot Brittanni? is een flinke groei in mobile advertising zichtbaar. Al met al dus reden genoeg om maar eens wat meer focus op de mobiele wereld te leggen.






